Kaçırdığınız Kendini Bilme Atölyeleri için Kayıt Olun

Kendini bilebilmek ne demek? Şüphesiz bunun da madde ve mana boyutunda seviyeleri var. Her insan çok katmanlı bir evren, içi yıldızlarla dolu..Ocak ayında Oğlak burcu ile açılışı gerçekleşen kendini bilme atölyeleri tüm yıl devam ediyor. İçinde bulunduğumuz Mayıs ayında Boğa burcu için düzenliyorum. Haziran ayında İkizler, Temmuz’da ise Yengeç burçları ile bu çalışmalar yıl sonuna dek devam edecek.

Bu atölyelere gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür etmek isterim. Her bir atölye kendisine has farklı güzelliklerle geldi ve katılan herkesin hayatlarına gülümseyişler getirdi. Bu programı başlatmış olmaktan gerçekten mutluluk duyuyorum.

Duyuruları son anda görüp katılmak isteyenler, atölye sonrası atölyeden haberdar olanlar ve yeniden açacak mısınız diye soranlar için geçmiş atölyeleri yeniden açacağımı duyurmak istiyorum. Hangi ayda ise o burca kadar olan tüm burçların atölyeleri için aşağıdaki formu doldurarak kayıt bırakabilirsiniz.

https://forms.gle/qSb8KF1HsSxLrdYG7

Şunu hatırlatmak isterim ki, bu form sadece daha önce gerçekleşmiş olan atölyeler için. Ayın burcunun atölyesi için @astronotlar instagram hesabından veya blogdan duyuruları takip edebilirsiniz.

Bir atölyede buluşmak üzere..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*