Kendini Bilme Atölyeleri: “Oğlak Burcu Olmak”

Yeni yılda sizleri, sizler için hazırladığım “Kendini Bilme Atölyeleri” ile karşılıyor olmaktan mutluluk duyuyorum.

İnsan, doğar doğmaz değil, zamanla güneş burcu haline gelir ve haritasının tüm ışığını yansıtabilmeyi, kendisinden maksat olunanı ortaya koyabilmeyi layıkıyla başarabilir. Her birimiz aslında evrene yazılmış bir mektup gibiyiz, varlığımızla anlattıklarımız, tarzımız, dünyaya kattıklarımız ve yaratılmış olmaktan bir maksadımız var. Bunu idrak edebildiğimiz ölçüde, bizden maksat olunanları birliğin içinde bir ses olarak yansıtabiliyoruz.

“Kendini Bilme Atölyeleri”ni Oğlak burcu ile açıyorum. Bunların tekrarı olur mu inanın bilemiyorum, o nedenle kaçırmamanızı tavsiye ederim, ancak bir yıl içerisinde en azından bir kez tüm burçlar için düzenlemeye niyet ettim. Her ay o ayın burcunu mercek altına alacağız. Her atölye herkese açık, ister kendi burcunuz için ister sevdiklerinizi daha iyi anlayabilmek için bu çalışmalara katılabilirsiniz. Bu atölyelerin amacı, kendinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olabilmek ve sizi en çok zorlayan konulara ve doğal yeteneklerinize dair farklı bir perspektif sunmak. Ve tabi biraz da kendimize gülebilmek.

Online atölyenin içeriğinde neler var?

Bu dünyada Oğlak burcu olmak

-Kendi cesaretinizi ve hevesinizi kırmama, aile hikayelerinde boğulmadan karaya çıkabilme ve umursamadığınız insanlara nazik davranabilme sanatı

-Kendi mektubunu okumak – Kaç çeşit keçi var şu dünyada, siz ne tür bir keçisiniz?

-Zorluklar keçi için sadece daha yüksekteki daha taze ot demekken nerede duracağınızı bilebilmek

-Kişisel gücünüzü sahiplenecek disiplin ve irade ile esas kimliğin inşası

2022-2023 döneminde Oğlak burcu nasıl ve ne yöne evriliyor? Bu büyük dönüşüm zamanında önemli geçişlerin hayatınız için anlamları, fırsatlar ve gelişim alanları

Kişisel haritalar üzerinden soru cevap

Hem gündüz hem de akşam 2 kez gerçekleşecek atölyeye 22 Ocak 2022 Cumartesi günü, saat 14-16 arası veya saat 20.00-22.00 arası katılabilirsiniz.
Atölye katılım ücreti 120 TL dir.
Katılım için aşağıdaki linkten kayıt formunu doldurabilirsiniz.

https://forms.gle/W9sE1TsvAmAN1saF7

İlgilenen herkesi beklerim ♥

Görüşmek üzere

2 thoughts on “Kendini Bilme Atölyeleri: “Oğlak Burcu Olmak”

  1. Merhabalar.. Ay-asc-venüs üm Oğlak. Atölyenizin dikkatimi çekmemesi imkansız☺️Lakin bir sorum olacak. Gerçekleşecek Atölye çalışmasında kayıt alınacak mı? Ara ara bilgi tazelemek için gerekli olabiliyor.. .. Teşekkür ederim ?

    1. Merhaba, ilginize teşekkür ederim. Bu çalışma Google Meet üzerinden gerçekleşecek. Tek seferlik, tekrarsız bir atölye olacağından bu kez kayıt olmayacak.
      Sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*